Usuwanie Rys z Szyb - Poradnik

przykłady rys na szybach, polerowanie szyb okiennych, naprawa szyb fasadowych, hartowych & kryteria techniczne uszkodzeń i wad szyb zespolonych.

Przykłady rys na szybach

W tym wpisie staram się rzucić światło na problem rozróżniania rodzajów rys na szybach. Temat ciężki, bo nikt, kto nie zajmuje się tym profesjonalnie nie ma zielonego pojęcia o określaniu głębokości rys a ma to kluczowe znaczenie przy wycenie napraw szyb. Przeważnie każdy, opisując rysę na szybie określa ją, jako płytką, bez znaczenia czy jest tak faktycznie. Tu, jak już wspomniałem, staram się to wyjaśnić.

Polerowanie szyb okiennych

Ten wpis odnosi się do najczęstszych napraw, jakie przeprowadzamy. Jest to naprawa szyb okiennych, czyli szyb zespolonych. Pytań w dalszym ciągu na ten temat jest sporo, więc poświęciłem tym naprawom oddzielny rozdział.

Naprawa szyb fasadowych

Naprawa szyb fasadowych to nasz konik. Zjedliśmy na tym zęby, więc warto podzielić się naszymi doświadczeniami.

Naprawa szyb hartowanych

Temat w przygotowaniu.

Filmy

Tutaj publikujemy filmy z ciekawszych prac, które dla Was zarejestrowaliśmy. Strona ta będzie cały czas aktualizowana o kolejne filmy.

Kryteria techniczne uszkodzeń i wad szyb zespolonych

Na ostatniej podstronie opublikowałem normy dotyczące wad i uszkodzeń szyb zespolonych. Publikacja ta ma być pomocna wszystkim tym, którzy nie dysponują własnymi kryteriami. W miarę pozyskiwania kolejnych norm będę je tu publikował na bieżąco.

Kliknij poniżej, by zobaczyć więcej poradników

Na blogu zamieszczamy ciekawe poradniki, instrukcje, często w formacie wideo, by pokazać, jak można naprawić szyby.

Kontakt

Znajdź nas pod poniższym adresem lub skontaktuj się z nami przez telefon oraz e-mail.

ul. Kapitańska 10/6, Gdynia 81-331

+48 508 111 211

biuro@clearview.pl

Skontaktuj się z Nami

Nowe pole