Usuwanie Graffiti z Szyb

Jak usunąć Graffiti z szyb – Opis & Wideo

Usuwanie graffiti z szyb

Usuwanie graffiti z szyb to kolejna ze specjalności, którą się zajmujemy. Naprawiamy graffiti rysowane i malowane kwasem fluorowodorowym. Oba uszkodzenia są ubytkami szkła, a nie nalotami, jak niektórzy myślą o śladach po kwasie. Zobacz film, gdzie pokazujemy krok po kroku usuwanie rys graffiti z szyby.

Naprawa podzielona jest na etapy:

  1. Pierwszy to szlifowanie szyby – usuwając warstwę szkła docieramy do dna uszkodzenia.
  2. Drugi etap to przygotowanie do polerowania. Szlif należy maksymalnie wygładzić żeby można było rozpocząć polerowanie szyby.
  3. Trzeci etap, jak już wspomniałem to polerowanie szkła. Czynność ta pozwala na uzyskanie przezierności. Szybę polerujemy pastą do polerowania szkła i można by było tu zakończyć naprawę, ale żeby mieć pewność uzyskania idealnej przezierności dodajemy…
  4. Etap czwarty, – czyli dopolerowujemy szybę wysokowydajną polerką do szyb firmy NOVUS SRP.

Po naprawie szyba odzyskuje swój dawny, idealny wygląd. Koszt usunięcia uszkodzenia jest w 95% niższy od wymiany szyby a przeważnie jest to ok. 20-40% ceny jej wymiany. W okresie zimowym oferujemy specjalne promocje na naprawę takich uszkodzeń. Naprawy są dokonywane u klienta bez konieczności demontażu szyby.

Usuwanie Graffiti z Szyby

Film przedstawia przykładową naprawę szyby witrynowej – krok po kroku.

Usuwanie Graffiti z szyb – Bezpłatna Wycena

Wycena jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin w celu umówienia terminu oględzin i ew. naprawy uszkodzeń.

Tel. 508-111-211

Usuwanie Graffiti z Szyb – Referencje

Zaświadczam, że firma Clear View z Gdyni usunęła graffiti z mojej szyby witrynowej porysowanej przez wandali. Zlecenie to zostało wykonane z należytą starannością, a szyba po naprawie wygląda jak nowa. Polecam wszystkim usługi firmy Clear View.

Przeczytaj całość

Gdański Dom Książki Sp. z o.o. zaświadcza, że firma Clear View Andrzej Borkowicz usunęła graffiti z szyby wystawowej jednej z naszych księgarni. Usługa została wykonana fachowo, a szyba wróciła do dawnego wyglądu. W świetle tego polecamy wszystkim usługi Clear View.

Przeczytaj całość

Kontakt

Znajdź nas pod poniższym adresem lub skontaktuj się z nami przez telefon oraz e-mail.

ul. Kapitańska 10/6, Gdynia 81-331

+48 508 111 211

biuro@clearview.pl

Skontaktuj się z Nami

Nowe pole