Regeneracja Szyb Komunikacji Masowej

Regeneracja szyb komunikacji masowej (w tym transportu szynowego) – naprawa szyb.

UWAGA!!! Nie prowadzimy usług napraw szyb w samochodach osobowych dla ludności. Zachęcamy do skorzystania z poradnika jak usunąć rysy z szyby samochodowej we własnym zakresie. >> Kliknij Tutaj.

Regeneracja szyb komunikacji zbiorowej

Ofertę tą kierujemy do zakładów komunikacji masowej, warsztatów samochodowych, warsztatów wymiany szyb samochodowych, salonów i serwisów samochodowych, do firm transportowych i wszędzie tam gdzie występują problemy z rysami na szybach, z wandalizmem na szybach, czy też z porysowanymi szybami czołowymi przez wycieraczki.

Do firm transportowo kolejowych gdzie występują problemy trudnego do usunięcia pyłu z klocków hamulcowych pojazdów szynowych.

Usługę naszą wykonujemy zarówno doraźnie na zasadzie rozwiązywania pilnych problemów jak i planowo – dokonując okresowych przeglądów i napraw szyb taboru.

Ta druga oferta jest o tyle ciekawa, że przeglądy planowane są na okresy przestoju w innych branżach, co daje nam możliwość zaoferowania niższych cen niż np. w okresie letnim.

Chętnie uczestniczymy w pracach modernizacyjnych pojazdów, gdzie jesteśmy w stanie ograniczyć koszty wymiany szyb o ponad połowę.

Kolejna propozycja polega na naprawianiu szyb przeznaczonych do utylizacji. Jest to przydatne tam, gdzie występuje więcej szyb jednego rodzaju i warto trzymać kilka sztuk w magazynie na ew. podmianę.

Pierwotnie uszkodzoną szybę w pojeździe ze względu na brak czasu na naprawę zamienia się na nową, ale nie wyrzuca się szyby starej tylko odkłada do naprawy. Po naszej naprawie szyba czeka na moment, kiedy powstaje kolejne uszkodzenie na bliźniaczej szybie w pojeździe. Wtedy robi się wymianę i po kłopocie.

Po czasie okazuje się, że można w ten sposób znacznie ograniczyć koszty wymiany szyb, ich złomowania oraz przyczynić się do ochrony środowiska.
Tak więc nie czekaj, podnieś słuchawkę i zacznij liczyć oszczędności. Inni już zaczęli.

Naprawa Szyb Komunikacji Masowej – bezpłatna wycena

Wycena jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin w celu umówienia terminu oględzin i ew. naprawy uszkodzeń.

Kontakt

Znajdź nas pod poniższym adresem lub skontaktuj się z nami przez telefon oraz e-mail.

ul. Kapitańska 10/6, Gdynia 81-331

+48 508 111 211

biuro@clearview.pl

Skontaktuj się z Nami

Nowe pole