Polerowanie szkła

Polerowanie szkła użytkowego, Szlifowanie & naprawa szyb akwariowych, polerowanie szyb ozdobnych, polerowanie balustrad, itp.

Polerowanie szkła – Świadczymy Specjalistyczne Usługi Szklarskie – „Szklarz od zadań specjalnych”.

Polerowanie szkła użytkowego to bardzo wąska specjalizacja. Niewiele firm chce się tym zajmować ze względu na specyfikę naprawy np. przy naprawie lustra trzeba pamiętać o odbiciu obrazu co dubluje ewentualne nierówności szlifu.

Przy naprawie zbiorników musimy brać pod uwagę możliwość dojścia do szyb oraz zastosowania środków które nie zanieczyszczą wody w akwariach. Każda z tych napraw wymaga indywidualnego podejścia i oceny. Nasza firma posiada spore doświadczenie w tego typu naprawach.

Jesteśmy między innymi opiekunem szyb akwariowych największego w Polsce Akwarium Gdyńskiego, regenerujemy kabiny i przeszklenia dla sieci hoteli Sheraton. Całe to wieloletnie doświadczenie jest do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do korzystania z usług.

  • Usuwanie delikatnych rys z luster,
  • Polerowanie szyb akwariowych – UWAGA koszt od 150 pln,-
  • Usuwanie rys z kabiny prysznicowej,
  • Polerowanie rys z przeszkleń,
  • Usuwanie rys z balustrad,
  • Polerowanie szyb ozdobnych.

Powyższe usługi są z reguły drobnymi, pojedynczymi naprawami. Proszę wziąć pod uwagę, że w takich wypadkach doliczamy koszt dojazdu. Ten koszt oraz koszt samej usługi często przekracza koszt wymiany więc proszę przekalkulować czy nasza naprawa będzie dla Państwa opłacalna. Do obliczeń proszę założyć, że koszt naprawy to min. 150,-pln.

UWAGA:
Ze względu na możliwość powstania zniekształceń obrazu (efekt krzywego zwierciadła) z luster usuwamy wyłącznie rysy płytkie.

UWAGA:
W celu naprawy wewnętrznych szyb akwariowych akwarium należy całkowicie opróżnić. Naprawa od wewnątrz wymaga odpowiedniego miejsca na sprzęt polerski, więc jeżeli zbiornik jest niewielkich rozmiarów naprawa może okazać się niemożliwa.

UWAGA:
Nie naprawiamy płyt indukcyjnych!

Polerowanie Szkła w Akwarium

Polerowanie Szkła w Akwarium

Polerowanie Szkła – Bezpłatna Wycena

Wycena jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin w celu umówienia terminu oględzin i ew. naprawy uszkodzeń.

Polerowanie Szkła – Referencje

Kontakt

Znajdź nas pod poniższym adresem lub skontaktuj się z nami przez telefon oraz e-mail.

ul. Kapitańska 10/6, Gdynia 81-331

+48 508 111 211

biuro@clearview.pl

Skontaktuj się z Nami

Nowe pole