Polerowanie Szyb Okiennych

Naprawa szyb, polerowanie szyb okiennych

Polerowanie szyb okiennych.

 

Polerowanie szyb okiennych

Polerowanie szyb okiennych

Polerowanie szyb okiennych to flagowa usługa naszej firmy. W budownictwie uszkodzenia szkła to nieomalże codzienność a perspektywa wymiany każdej uszkodzonej szyby przyprawia o ból głowy niejednego budowlańca.

Tu z pomocą przychodzimy my pozwalając znacznie obniżyć koszt i ograniczyć czas usunięcia usterki. Naprawiamy prawie wszystkie rodzaje szyb spotykanych w budownictwie.

Kilka słów o naprawach szyb okiennych zespolonych.
Polerowanie szyb okiennych – zespolonych w większości wypadków odbywa się na miejscu u klienta, bez wyjmowania pakietu z ramy. Jest to o tyle wygodne co bezpieczne. Jeżeli jednak uszkodzenie szyby jest blisko jej krawędzi i po zewnętrznej stronie, to w celu prawidłowej naprawy pakiet należy wyjąć z ramy.

W takim wypadku szyba naprawiana jest na specjalnym stojaku obok ramy okiennej i montowana na miejsce po jej naprawie. Wszystkie te czynności dokonujemy we własnym zakresie.

Szyby okienne – zespolone ze względu na ryzyko pęknięcia przy naprawie, najczęściej polerujemy polerkami podciśnieniowymi które utrzymują równomierny docisk krążka polerskiego i stałą temperaturę obrabianego szkła. Tym sposobem ryzyko uszkodzenia szyby obniżamy do 0,3% (około 3 szt. pęka na każde 1000 szt. szyb naprawionych), co obecnie jest najlepszym wynikiem wśród innych technologii.

Kolejnym atutem tego systemu jest brak zanieczyszczeń z rozbryzgu – inaczej – ta maszyna nie chlapie jak przy polerowaniu szlifierką lub szlifierko – polerką.

Najważniejszą zaletą systemu Novus jest bez wątpienia prędkość naprawy. Czas polerowania szyby przekłada się bezpośrednio na koszt naprawy, więc jest to bardzo ważne. Nie wystarczy jednak dysponować takim sprzętem żeby naprawiać szyby. Trzeba przejść wielomiesięczne przeszkolenie, które gwarantuje prawidłowe posługiwanie się tą polerką. Nasi pracownicy zostali właśnie tak przeszkoleni i w większości posiadają kilkuletni staż pracy i są mistrzami w swoim fachu. Więcej w zakładce Technologia napraw szyb.

  • Po naszych naprawach zachowują Państwo gwarancję producenta.
  • Naszym atutem jest możliwość sprostania dużym zleceniom w relatywnie krótkim czasie o czym niejednokrotnie przekonali się już nasi klienci potwierdzając to w referencjach.
  • Ze względu na specyfikę branży (terminy, odbiory, itp.), usługi staramy się wykonywać w możliwie najszybszym czasie.
  • Naprawiamy szyby: zwykłe, zespolone, klejone, hartowane, pół-hartowane, bezpieczne, antywłamaniowe, kuloodporne, przeciwwybuchowe, przeciwpożarowe oraz wiele innych.
  • Napraw dokonujemy z zachowaniem norm Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych.
  • Zawsze posiadamy aktualne OC firmy.
  • Działamy na terenie miast: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Elbląg oraz wiele innych. Prowadzimy również usługi poza granicami RP.

 

Polerowanie szyb okiennych

Polerowanie Szyb okiennych - bezpłatna wycena

Wycena jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin w celu umówienia terminu oględzin i ew. naprawy uszkodzeń.

508-111-211

Polerowanie Szyb Okiennych – Referencje:

Zgłoś szybę do naprawy