Polerowanie szyb Gdańsk

Naprawa szyb w Trójmieście i okolicach różni się tym od innych miejsc w Polsce, że może być tańsza. Powód? Jest to dla nas okazja na pobyt w domu i cieszymy się każdą taką chwilą, więc na stałe wprowadzamy rabat na usuwanie rys z szyb na terenie Trójmiasta i okolic. Wystarczy powołać się na ten wpis i naprawa będzie tańsza o 7%

Nie sposób wymienić wszystkich inwestycji które obsługiwaliśmy w Trójmieście jednak najważniejsze to Sea Towers, Ergo Arena, Alchemia, Altus, Aquarius, Nowe Orłowo, Oliwa Park, itd, td…

Pracujemy dla niemal wszystkich większych firm budowlanych i deweloperskich na Pomorzu. Są to miedzy innymi Invest Komfort, Inpro, Hossa, Euro Styl, Allcon, Ekolan, Budros, Górski, Robyg itd, itd… więc i ty możesz nam zaufać.

Nasze polerowanie szyb chwalą sobie również trójmiejskie stocznie, zakłady produkcji okien i szyb, firmy okniarskie, hotele, restauratorzy, kupcy oraz po prostu zwykli mieszkańcy.

Przypominam, że naprawiamy szyby okienne, fasadoweokrętowe wszystkich typów. Naprawiamy również szyby samochodowe, pod warunkiem, że jest to usługa dla firm. Polerowanie szyb w samochodach osobowych dla osób indywidualnych obecnie nie jest realizowane. Dla chętnych polecamy nasz poradnik krok po kroku jak usunąć rysy z szyby samochodowej.

 

 

Zachęcam do korzystania z usług,

Andrzej Borkowicz

Polerowanie szyb Gdańsk